رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

دانلود قالب یاس مووی برای رزبلاگ

دانلود قالب یاس مووی,خرید قالب فیلم و سریال حرفه ای رزبلاگ,قالب فیلم و سریال رزبلاگ,قالب نماوا برای رزبلاگ,قالب فیلیمو برای رزبلاگ,دانلود قالب فیلم برای رزبلاگ,دانلود قالب فیلم و سریال رزبلاگ,قالب فیلم رزبلاگ,دانلود رایگان قالب فیلم رزبلاگ,دانلود رایگان قالب فیلم و سریال,دانلود رایگان قالب نماوا,دانلود قالب فیلم و سریال با پخش انلاین رزبلاگ,دانلود قالب شبیه نماوا رزبلاگ,

هر آنچه یک سایت فیلم و سریال به آن نیاز دارد... 👈 پیشنمایش زنده: demo.rightheme.ir معرفی قالب یاس مووی یاس مووی یک قالب رزبلاگ فیلم و یک محصول ایرانی شامل کاملترین امکانات یک سایت دانلود فیلم و س

دانلود قالب یاس مووی برای رزبلاگ

دانلود قالب یاس مووی برای رزبلاگ 11354

هر آنچه یک سایت فیلم و سریال به آن نیاز دارد...

👈 پیشنمایش زنده: demo.rightheme.ir

معرفی قالب یاس مووی

یاس مووی یک قالب رزبلاگ فیلم و یک محصول ایرانی شامل کاملترین امکانات یک سایت دانلود فیلم و سریال می باشد این قالب منحصر به فرد به لطف کدنویسی تمیز و بهینه سرعت بارگزاری بالایی دارد و از نظر سئو عالی می باشد !

برای خرید این قالب، به پنل مدیریت وبسایت خود در رزبلاگ بروید و از قسمت قالب>انتخاب قالب>خرید قالب ، می توانید قالب یاس مووی را خریداری کنید.

از قابلیت های این قالب رزبلاگی میتوان به اشتراک ویژه اشاره کرد که شما را قادر ساخته تا هم سایت اشتراکی هم بدون اشتراک داشته باشید، پخش آنلاین حرفه ای که دارای قسمت بندی سریال ها و همچنین باکس دانلود نامحدود و کاملا انعطاف پذیر آن ویژگی های منحصر یاس مووی به شمار میرود که یک محصول همه چیز تمام را برای شما فراهم کرده و مطابق سلیقه ایرانی و ظاهر و رابط کاربری بسیار جذاب آماده شده است

سیستم اشتراک ویژه کاملا اختصاصی و حرفه ای

برای اولین بار در میان پوسته های فیلم و سریال رزبلاگ، سیستم اشتراک کاملا اختصاصی تعبیه گردیده و شما را قادر میکند تا پلن های اشتراک نامحدود با مدت زمان دلخواه فراهم شده است همچنین تمامی تراکنش های سایت و لیست مشترکین را میتوانید مدیریت کنید لازم به ذکر است که شما قادر خواهید بود اشتراک سایت را بصورت کل غیرفعال کنید و برای عموم بصورت رایگان فیلم و سریال منتشر کنید همچنین میتوانید بخش های خاصی از سایت را محدود کنید بطور مثال لیست های سفارشی یا پخش آنلاین و …  که فقط کاربران دارای اشتراک به این بخش ها دسترسی داشته باشند و کاملا انعطاف پذیر خواهد بود و این سیستم را منحصر به فرد ساخته است !

پنل تنظیمات و پنل کاربری اختصاصی

در قالب یاس مووی پنل تنظیمات کاملا اختصاصی و منحصر به فرد تعبیه شده که شما را قادر ساخته تا بتوانید اکثر عناصر قالب را مدیریت کنید همچنین ورود و ثبت نام  کاربران بصورت ایجکس پیاده سازی شده تا براحتی قادر به ثبت نام و ورود باشند.

پخش آنلاین حرفه ای

قالب یاس مووی شما را قادر ساخته تا تمامی قسمت ها و کیفیت های فیلم یا سریال را بصورت نامحدود درج کنید و شما میتوانید زیرنویس های متعدد فارسی و انگلیسی با فرمت vtt برای قسمت ها و کیفیت های فیلم و سریال قرار دهید تا کاربر با توجه به نیاز خود زیرنویس مربوطه را انتخاب نماید !

باکس دانلود فیلم و سریال ها

باکس دانلود فیلم و سریال ها کاملا نامحدود و انعطاف پذیر می باشد و شما میتوانید بصورت دلخواه کیفیت های مختلف فیلم با تایپ های مختلف دوبله و زیرنویس همچنین نوع زیرنویس softsub و hardsub و در سریال ها نیز فصل بندی های مختلف با کیفیت ها و تایپ های دوبله و زیرنویس مختلف با نوع زیرنویس softsub و hardsub قرار دهید و کاملا انعطاف پذیر خواهد بود !

دیگر امکانات قالب یاس مووی

  •     کدنویسی بهینه و سبک
  •     سئو مناسب
  •     واکنش گرا نسبت به دیوایس مخاطب
  •     لیست های سفارشی کاربران
  •     پخش آنلاین حرفه ای
  •     اشتراک ویژه اختصاصی
  •     بخش نظرات حرفه ای
  •     نسخه موبایل حرفه ای
  •     پنل تنظیمات حرفه ای
  •   بخش تریلر و داستان فیلم و سریال

برای خرید این قالب، به پنل مدیریت وبسایت خود در رزبلاگ بروید و از قسمت قالب>انتخاب قالب>خرید قالب ، می توانید قالب یاس مووی را خریداری کنید.

راهنمای قالب:

برای تغییر لوگو سایت، رنگبندی سایت، بنر های زیر اسلایدر صفحه اصلی ، پوستر ها و... در پنل مدیریت وبسایت خود به تنظیمات بلوک های دلخواه مراجعه کنید.

سفارش طراحی قالب