رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

آموزش نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ - نسخه اصلاح شده

کد نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ,کد نمایش پست های اینستا در سایت,کد نمایش پست های instagram در وبلاگ,نمایش پروفایل اینستاگرام در سایت,کد نمایش پروفایل اینستاگرام در سایت,کد نمایش پروفایل اینستا در وبلاگ,کد قالب اینستا گرام,دانلود کد نمایش پست های اینستاگرام در سایت,کد نمایش پست های شبکه های اجتماعی در سایت,کد نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وبلاگ,کد نمایش ارسالی های اینستاگرام در سایت,نمایش پست های instagram در سایت,نمایش پست های insagram در وبلاگ,دانلود پلاگین lightwidget,دانلود پلاگین لایت ویجت برای رزبلاگ,ابزار نمایش پست های اینستاگرام در سایت,ابزار نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ,رایتم,دانلود ابزار نمایش پروفایل اینستاگرام در سایت,ابزار نمایش پروفایل اینستاگرام در وبلاگ,

سلام به همه دوستان عزیزم. 2 سال پیش پستی با نام "کد نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ" قرار دادیم که با خبر شدیم چند هفته پیش سایت و سرور اصلی نویسنده این کد بسته شده است! از این رو در

آموزش نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ - نسخه اصلاح شده

آموزش نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ - نسخه اصلاح شده 16116

سلام به همه دوستان عزیزم. 2 سال پیش پستی با نام "کد نمایش پست های اینستاگرام در وبلاگ" قرار دادیم که با خبر شدیم چند هفته پیش سایت و سرور اصلی نویسنده این کد بسته شده است! از این رو در این چند هفته به دنبال راحت ترین و بهترین روش برای نمایش پست های اینستاگرام در سایت بودیم ؛ که امروز با این آموزش آمدیم تا شاید برایتان مفید باشیم.


ورود به سایت لایت ویجت


آموزش:

در سایت بالا اول از هر کاری روی دکمه Log in with Instagram یا Log In کلیک کنید تا به صفحه ورود به پروفایل اینستاگرام خود منتقل شوید.

در صفحه باز شده یوزرنیم و پسورد پروفایل اینستاگرام خود را وارد کنید؛ اگر اطلاعات خود را صحیح وارد کرده باشید دوباره به صفحه LightWidget منتقل می شوید.

در فرم باز شده در قسمت Instagram username یوزرنیم صفحه اینستای خود را وارد کنید؛ که معمولا از قبل نوشته شده است اگر خالی است پر کنید!

اگر میخواهید برخی پست ها را فیلتر کنید در قسمت Filter photos by tags هشتگ پست مربوطه را وارد کنید.

در قسمت Type of widget شما مشخص میکنید نحوه نمایش پست ها چگونه باشد؛ اسلاید شو یا کنار هم یا ستون/ردیف بندی شده.


نکات مهم:

Number of columns یعنی تعداد ستون ها

Number of rows یعنی تعداد ردیف ها

Image hover effect یعنی افکت تصویر وقتی که موس روی آن بیاید

Number of photos یعنی تعداد عکس ها

Padding یعنی فاصلی داخلی

Image format یعنی فرمت تصویر


برای نمایش کپشن پست ها تیک گزینه Show captions را بزنید؛ که با زدن تیک آن فیلد عددی باز می شود که با تغییر عدد داخل آن می توانید حداکثر کاراکتر های کپشن را مشخص کنید.

با زدن تیک گزینه Lazy-load images تصاویر با افکت خاصی لود می شود.

با زدن تیک گزینه Custom CSS نیز باکس جدید باز می شود که داخل ان می توانید کد های css دلخواه خود را وارد کنید.


با زدن دکمه Preview می توانید پیش نمایش کد را مشاهده فرمایید.

و اما در آخر با زدن دکمه Get Code! کد شما ساخته می شود.

کد خروجی را هر جایی که دوست دارید پست های اینستاگرام نمایش داده شود جایگذاری کنید.

موفق و پیروز باشید آموزش اختصاصی از سایت : رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

سفارش طراحی قالب