رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

کد رنگ های فلت (پالت فلت)

فلت چیست؟,کد رنگ فلت,کد رنگ های فلت,کد رنگ های تخت,پالت های فلت,پالت های تخت,کد فلت,کد پالت های تخت,کد پالت های فلت,رنگ فلت,فلت,رنگ های فلت,رابط کاربری فلت,اموزش طراحی فلت,طراحی گرافیک با فلت,طراحی با رنگ های تخت,کد رنگ های فلت بر حسب hex,کد رنگ های فلت بر حسب RGB,کد رنگ های فلت بر حسب RGBA,پالت ها تخت,

سلام به کاربران رایتم. امروز با ابزاری با شما هستیم که دسترسی شما را به رنگ های فلت اسان تر می کند. کافیست نوع کد رنگ را انتخاب کنید سپس روی رنگ مورد نظر کلیک کنید تا کد مورد نظر در حافظه موقت رای

کد رنگ های فلت (پالت فلت)

کد رنگ های فلت (پالت فلت) 13236

سلام به کاربران رایتم. امروز با ابزاری با شما هستیم که دسترسی شما را به رنگ های فلت اسان تر می کند. کافیست نوع کد رنگ را انتخاب کنید سپس روی رنگ مورد نظر کلیک کنید تا کد مورد نظر در حافظه موقت رایانه شما ذخیره شود.

همانطور که میدانید یا نمی دانید رنگ های فلت در عین سادگی بسیار شیک هستند و در ان از گرادینت استفاده نمی شود. پیشنهاد میکنیم حتما در طراحی هایتان از این رنگ ها استفاده کنید.

برای ورود به سامانه رنگ های فلت کلیک کنید.

توجه : طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هرگونه کپی برداری از این ابزار صد در صد در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد!

طراح : رایتم مرجع وبمستران ایرانی

تذکر : این ابزار در مرورگر اینترنت اکسپلورر و مرورگر های قدیمی کار نمی کند!

برای دریافت کد رنگ کافیست روی رنگ مورد نظر کلیک کنید تا کد رنگ در حافظه رایانه شما (Clipboard) ذخیره شود و اماده paste شدن است.

در منوی انتخاب فرمت می توانید فرمت مورد نظر کد رنگ را انتخاب کنید تا بعد از کلیک بر روی رنگ بر حسب فرمت انتخابی شما در حافظه رایانه شما ذخیره شود.

همچنین در منوی انتخاب فرمت 2 نوع فرمت هگز وجود دارد:

اگر اولی را انتخب کنیم کد را با # در حافظه رایانه ذخیره می کند
ولی اگر دومی را انتخاب کنیم کد رنگ را بدون # در حافظه ذخیره می کند ( متناسب با فتوشاپ ذخیره میکند)
با تشکر تیم مدیریت رایتم.
سفارش طراحی قالب