رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی

اموزش تایپوگرافی,اموزش سایه زدن تایپوگرافی,اموزش سایه در فتوشاپ تایپوگرافی,اموزش سایه زدن به حروف در تایپوگرافی,سایه زدن به حروف فارسی در تایپوگرافی,تایپوگرافی,اموزش سایه زدن به جروف,سایه دادن به حروف فارسی,سای دار کردن داخل حروف فارسی,اموزش سایه دار کردن روی کلمات فارسی,اموزش تایپوگرافی رایگان,اموزش رایگان سایه دار کردن حروف فارسی,اموزش تایپوگرافی رایگان سایه دار کردن حروف فارسی,اموزش تایپوگرافی سایه زنی,اموزش سایه دار کردن داخل حروف تایپوگرافی,اموزش تایپوگرافی مبتدی تا حرفه ای,اموزش سایه دار کرن حروف در فتوشاپ,اموزش سایه دار کردن تایپوگرافی,اموزش تایپوگرافی حرفه ای,اموزش تایپوگرافی سایه دار کردن کلمات,

سلام به همه کاربران رایتم. امروز با اموزش سایه زده به حروف فارسی در فتوشاپ با شما هستیم که نمونه اون رو در کاور پست میتوانید مشاهده کنید. این اموزش به صورت ویدیو در خیلی از سایت ها با قیمت بسیار ب

آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی

آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی 18924

سلام به همه کاربران رایتم. امروز با اموزش سایه زده به حروف فارسی در فتوشاپ با شما هستیم که نمونه اون رو در کاور پست میتوانید مشاهده کنید. این اموزش به صورت ویدیو در خیلی از سایت ها با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد ولی ما به شما به صورت تصویری و کاملا رایگان قرار دادیم تا در تایپوگرافی هایتان استفاده کنید.

1- اول فتوشاپ را باز کنید و از منوی File گزینه ی New را بزنید و فایلی با اندازه دلخواه ایجاد کنید. سپس از ابزار های سمت چپ گزینه ی نوشتن متن که ایکونش T هستش را انتخاب کنید و متن مورد نظر را تایپ کنید.

آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
2- در این مرحله یک تصویر بافت دار انتخاب می کنیم تا با بافت دار کردن کلمه جذاب تر شود. فایل مورد نظر را در فتوشاپ باز کرده بر روی متنی که ایجاد کردیم قرار میدهیم، در قسمت لایه ها رفته و با نگه داشتن کلید ctrl  و کلیک کردن بروی لایه text لایه کلمه را درحالت select  قرار می دهید. حال به وسیله کلید های ctrl+shift+I می توانید قسمت بافتی که خارج از حروف قرار دارد را انتخاب کرده و با ابزار Eraser Tool ان قسمت را پاک کنیم.
آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
3- خب حالا در این مرحله در منوی ابزار pen tool را انتخاب کرده و بخشی که باعث بُعد حروف می شود را با pen بکشید. بعد از رسم، لایه به صورت shape  نمایان می شود ، با کلید ctrl بر روی لایه shape کلیک کنید تا انتخاب شود.
آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
4- بعد از select از منو ابزار brush tool را انتخاب کنید قسمتی که می خواهید سایه بیفتد را با این ابزار سایه بندازید. و بخش هایی که خط افتاده را پاک کنید تا طبیعی شود.
آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
5- وقتی همه ی قسمت های سایه دار را بر روی متن مورد نظرتان اعمال کردیم ، در قست لایه ها مانند تصویر، مد multiply را انتخاب می کنیم تا سایه طبیعی تر جلوه کند.
آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
6- و در آخر برای ایجاد بخش های نور خوردگی، با یک لایه جدید بسازیم از بخش روشن رنگ کلمه بگیریم و با ابزار brush  قسمت های نور خورده فرضی را کمی سایه بیاندازید و قسمت های زیادی را  پاک کنید. و با مد های آمیختگی در نوار ابزار بالا مانند تصاویر پیش آن را به حالت طبیعی در بیاورید.
آموزش سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
7- تبریک! شما یاد گرفید که چطوری به کلمات فارسی سایه بندازید! حالا کافیه background مورد نظرتون رو اضافه کنید نتیجه نهایی:

منبع اموزش : رایتم : مرجع وبمستران ایرانی
«موفق و پیروز باشید»

سفارش طراحی قالب