رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

دانلود قالب چنل یاب برای رزبلاگ

دانلود قالب افزایش ممبر برای رزبلاگ,دانلود قالب افزایش ممبر کانال تلگرام برای رزبلاگ,دانلود قالب افزایش ممبر چنل,افزایش ممبر چنل,اسکریپت افزایش ممبر چنل تلگرام,دانلود قالب افزایش ممبر چنل تلگرام,دانلود قالب رزبلاگ افزایش ممبر چنل تلگرام,دانلود قالب رزبلاگ تلگرام,دانلود افزونه افزایش ممبر چنل تلگرام,دانلود رایگان قالب رزبلاگ افزایش ممبر,دانلود رایگان افزایش ممبر چنل تلگرامی,لیست چنل های ایرانی تلگرام,دانلود رایگان کانال یاب برای رزبلاگ,کد قالب کانال یاب برای رزبلاگ,دانلود قالب کانال یاب برای رزبلاگ,دانلود قالب کانال های تلگرام برای رزبلاگ,دانلود قالب چنل های تلگرام برای رزبلاگ,افزایش ممبر کانال تلگرام تضمینی,دانلود قالب چنل یاب برای وردپرس,دانلود اسکریپت افزایش ممبر کانال تلگرام,

سلام و درود به همه کاربران رایتم. امروز برای کاربران رزبلاگ قالبی متفاوت طراحی کردیم. نمونه این نوع قالب به هیچ وجه در دیگر سایت ها وجود ندارد و ما اولین کسی هستیم که این نوع قالب را طراحی و کدنوی

خرید آنلاین پرنده و تحویل درب منزل رایگان ، آنلاین ، فیلم ببین!

دانلود قالب چنل یاب برای رزبلاگ

دانلود قالب چنل یاب برای رزبلاگ 14882

سلام و درود به همه کاربران رایتم. امروز برای کاربران رزبلاگ قالبی متفاوت طراحی کردیم. نمونه این نوع قالب به هیچ وجه در دیگر سایت ها وجود ندارد و ما اولین کسی هستیم که این نوع قالب را طراحی و کدنویسی کرده ایم. قالب برای افزایش ممبر چنل تلگرامی می باشد و طرز کار قالب اینطور می باشد که ادمین چنل ها از فرم موجود در قالب لینک چنل خود را اضافه کرده و بعد از تایید شما لینک و اطلاعات چنل در سایت نمایش داده می شود.

طراح و کدنویس قالب رایتم : مرجع وبمستران ایرانی می باشد و هرگونه سوء استفاده از قالب حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

QR code
دانلود با لينک مستقيم پيشنمايش رمز فايل : www.rightheme.ir منبع: رايتم دات اي ار

اموزش استفاده از قالب: بعد از اینکه کاربر از فرم بالای سایت درخواست اضافه کردن چنل به وب سایت را ارسال کرد ، کافیست شما از پنل مدیریت وبلاگ خود از بخش پیوند ها به گزینه تایید لینک ها مراجعه کنید و چنل های درخواستی را تایید نمایید.
اموزش تغيير لوگو: براي تغيير لوگو در پنل مديريت وبلاگ خود به قسمت (تنضيمات بلوک هاي دلخواه) برويد و لوگو را از ان قسمت تغيير دهيد يا در کد قالب دنبال http://up.rightheme.ir/up/kamyab4u/theme/chanelyab/images/logo.png بگرديد و لينک لوگو را جايگزين لينک لوگو قبلي فرماييد.
سفارش طراحی قالب